SVATOMARTINSKÁ HUSIČKA 2025 - NEDĚLNÍ TEXAS SCRAMBLE DVOJIC

Basic Information
Opening: 09.11.2025 v 9:00
Days: 1
Organizer::
Course: Český Krumlov
Tournament terms
Hraje se podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel. Dvojice na společné skórkartě dostane přidělený hendikep. Hraje se s vyrovnáním 1/2 celkového HCP. Hráči s HCP 37 - 54 mají přidělen HCP 36. Oba partneři odpálí svůj míček z odpaliště, vyberou jeden z nich jako lepší (horší míč zvednou), místo si označí markovátkem nebo jinak a z toho místa opět odehrají oba partneři svůj míč, vyberou lepší, atd. Tak pokračují až do jamky. Partneři ve hře si mohou radit. Zapisuje se počet ran na jamce, tj. ze stejného místa se počítá jedna rána. Po skončení hry si obě dvojice odsouhlasí výsledek a hráči se podepíší na skórkarty, čímž stvrzují správnost zapsaného výsledku. Prosíme o zapsání součtu ran do skórkarty (kvůli kontrole správnosti výsledku v recepci)
More
Description: Srdečně vás všechny zveme i jménem Svachovky na letošní poslední oblíbený turnaj dvojic jehož součástí jsou také gurmánské hody - svatomartinské menu připravené naším týmem z Hostince Glokner.
Login: www.cgf.cz, www.gcceskykrumlov.cz
Start method: CANON START V 10,15 dle připravené startovní listiny - sraz hráčů a hráček turnaje i nehrajícího doprovodu je v prostorách před hlavním sálem resortu, kde vám bude před samotným turnajem servírovaná polévka husí kaldoun! Bude zde také probíhat registrace do turnaje - registrace bude otevřená od 8:00!!!
Win: POHODA-PŘÍRODA-GOLF
Rates: věcné
Reimbursement:
Catering: pitný režim v altánku - horký čaj s citronem, SVAŘÁK - děkujeme, že si přivezete vlastní hrnky/hrníčky na nápoje polévka krémový husí kaldoun s drůbky, zeleninou, hráškem a nudlemi předkrm: jemná paštika z husích jater marinovaných v portském víně a cognacu s brusinkami, okurkami Cornichons a opečenými toasty. hlavní chod: pozvolna konfitované husí stehno (450 gr) s bramborovými a kynutými knedlíky a červeným zelím na jablkách, badyánu a svatomartinském víně. Dezert: svatomartinské překvapení od šéfkuchaře a přípitek svatomartinské víno
Fees: PLATBA POUZE V HOTOVOSTI - DĚKUJEME, ŽE SI PŘIPRAVÍTE DROBNÉ! green fee pro platící hráče 600 Kč, a k tomu startovné včetně svatomartinského menu 1000 Kč
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
SPOLEČNÁ 0 - 54 DVOJICEStablefordNoNo
Odpaliště

1. kolo

1.5.7998.19976, 24.11.2021 11:05 , The number of registered users : 68236